Anka Yedek Parça Otomotiv sektördeki 20 yıllık deneyimiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız orjinal ve yan sanayi ürünler sunmakta olup sürekli olarak yenilikleri yakından takip etmektedir. Son teknoloji ile üretilen üst düzey kaliteli olan ürün yelpazesiyle en iyi fiyatı sunmayı hedefleyen firmamız daima hizmetinizdedir.

• Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak.
• Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek.
• Hizmet verdiğimiz müşteriler ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak.
• Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı oluşturmak.
• Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek ilkelerimizdir.

Kalite Yönetim Sistemi bu standarta uygun olarak firma yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuştur ve üst yönetimin kontrölünde tam destek görmektedir.
Belirlenen firma politika ve hedefleri doğrultusunda, oluşturulan Kalite Politikasını anlamak, desteklemek, uygulamak ve Kalite Yönetim Standardının gereklerini bir yaşam biçimi olarak benimsemek tüm çalışanlarımızın görevidir.

Tüm soru ve talepleriniz için bize hemen ulaşın.